آئین نامه سکونت در مجتمع مسکونی ایتوک

آئین نامه سکونت در مجتمع مسکونی ایتوک

- کلیه ساکنین مجتمع متعهد به رعایت سکوت و نظافت هنگام تردد در مشاعات و راهرو ها می باشند. 
2- انجام بازی کودکان در راهروها و لابی ها اکیدا" ممنوع می باشد و از والدین محترم تقاضا داریم  این امر را نیز به کودکان خود آموزش دهند. 
3- زمان مهلت پرداخت شارژ ساختمان از یکم تا دهم هر ماه می باشد . لازم به ذکر است چنانچه بدلیل غیر موجه پرداخت در تاریخ مقرر انجام نگردد مشمول جریمه طبق آیین نامه مالی و شارژ می باشد.
4- شارژ ماهانه طبق قانون تملک آپارتمانها به کلیه واحدها تعلق می گیرد حتی اگر خالی باشد .  
5- ساکنین موظف هستند از قراردادن کفش، دمپائی و پادری در جلوی درب واحد خودداری کنند و این امر را نیز به کودکان خود آموزش دهند. بدیهی است با افراد خاطی مطابق مقررات برخورد خواهد شد.
6- ورود و خروج افراد فقط از درب نگهبانی امکان پذیر است و ساکنین حق عبور از قسمت ماشین رو را ندارند. 
7- جهت رفاه حال مالکین و ساکنین نقل و انتقال و اجاره واحدها توسط دفترپروژه و زیر نظر مدیر اجرایی انجام میگیرد ( طبق ماده 32 اساسنامه مجتمع ) 
8- نصب هرگونه تابلو، اعلامیه، پوستر، آگهی و غیره در مشاعات، راهروها و بالکن واحدها اکیدا"ممنوع می باشد. 
9- وارد کردن خسارات و آسیب رساندن به مشاعات ،آسانسور، تاسیسات ، باغچه ها وغیره ممنوع می باشد و با شخص خاطی طبق مقررات  برخورد خواهد شد.
 10- کاشت گل و گیاه در محوطه باغچه و حیاط مرکزی توسط ساکنین ممنوع می باشد.  
11- حمل حیوانات خانگی درهنگام تردد فقط با استفاده از قفس یا کیف مخصوص حمل حیوانات خانگی میسر                                                                   می باشد.  
12- چنانچه ساکنین تمایل به نگهداری حیوانات خانگی یا پرندگان زینتی دارند می بایست حقوق همسایگان و بقیه ساکنین را در چهار چوب قوانین آپارتمان نشینی رعایت نمایند . بدیهی است چنانچه به هر دلیل موجبات نارضایتی ساکنین فراهم شود . با فرد خاطی برخورد خواهد شد.
13- ساکنین متعهد به رعایت و حفظ شئونات اخلاقی، اجتماعی، در مشاعات می باشند .

14- استعمال دخانیات از هر نوع آن در محوطه مشاعات و آسانسور اکیدا ممنوع بوده و با افراد خاطی جدا برخورد خواهد شد.
15- ساکنین می بایست در حفظ نظافت و پاکیزگی قسمت های عمومی ساختمان کوشا بوده و این امر را به کودکان خود نیز آموزش  دهند.
16- ساعات بازی بچه ها صبح ها ساعت 10 الی 13 بعد ظهر از ساعت 16 الی 20 و در محوطه باز مجتمع می باشد. و از والدین محترم استدعا داریم که در غیر از ساعات فوق از حضور بچه ها جدا خوداری نمایند . و با شخص خاطی برخورد قاطع انجام می گردد.
17- نگهبانان موظف به اجرای مصوبات و دستورات صادره از سوی مدیریت  می باشد و هرگونه بی احترامی و اعتراض به نگهبانان، سرایدار ونظافتچی توسط ساکنین ممنوع بوده و چنانچه مورد اعتراضی باشد می بایست حضورا" و یا کتبا" به مدیریت اطلاع داده شود .  
18-جهت‌ رفاه حال ساکنین حمل زباله راس ساعت 9 شب توسط نظافتچی صورت می گیردبه همین منظور خواهشمندیم زباله واحد خود را راس ساعت داخل کیسه زباله مخصوص پشت درب واحد قرار دهید . و از حمل زباله در غیر از ساعات فوق جدا" خوداری فرمایید.
19- هر واحد فقط حق استفاده از پارکینگ اختصاصی خود را دارد و لاغیر.
20- ساکنین محترم پس از ورود اثاثیه و نقل مکان می بایست  شماره خودروی خود را از طریق نگهبانی و یا حضورا" به دفتر مجتمع اعلام نمایند . بدیهی است از ورود خودروی ناشناس جلوگیری خواهد شد.
21- ورود و خروج اثاثیه به داخل مجتمع مشمول هزینه می باشد به همین منظور از هر واحد مبلغ یکصد هزارتومان دریافت خواهد . مبلغ فوق الذکر توسط دفتر مجتمع و با اخذ رسید امکان پذیر است. لذا از پرداخت به افراد غیر مسئول جدا" خوداری نمائید.
22- هر گونه اطلاع رسانی در خصوص ساختمان توسط مدیریت صورت می گیرد که این امر یا از طریق برگزاری مجمع عمومی و یا بصورت کتبی و یا از طریق شبکه مجازی در کانال و گروه ساکنین اعلام می شود بدیهی است تقاضا داریم به حرف های شفاهی و یا شایعات اعتنائی ننمائید.
23- حمل اثاثیه و بار از طریق آسانسور می بایست با دقت لازم انجام پذیرد، چنانچه خسارات احتمالی به آن وارد شود شخص خاطی متعهد به جبران آن می باشد. 
24- چنانچه ساکنین قصد برگزاری جشن و میهمانی در واحد خود را دارند می بایست در ساعت آخر شب رعایت سکوت و احترام به حقوق  همسایگان را مد نظر داشته باشند.

25- مبلغ شارژ ماهیانه توسط هیات مدیره پس از بررسی هزینه های جاری و آتی طی سال محاسبه و اول هر سال شمسی به مالکین و ساکنین اعلام می گردد.
28- ساکنین محترم لطفا در زمان جابجایی اسباب و اثاثیه در واحد خود مراعات حال همسایگان زیرین را بنمایند و در زیر پایه های مبل و صندلی خود با نصب صدا گیر از بروز صدا و ایجاد مزاحمت برای ساکنین طبقه زیرین خود داری نمایند.
29- ورود و خروج اثاثیه منوط به دریافت برگه تسویه حساب از امورمالی مجتمع و ارائه آن به مدیرت مجتمع می باشد.
اینجانب خانم / آقای                                           مطالب بالا در کمال صحت عقلانی و هوشیاری به دقت مطالعه نموده و متعهد می شوم در زمان حضور و سکونت در این مجتمع به عنوان ساکن مجتمع مسکونی ایتوک رعایت مفاد آن را بنمایم. بدیهی است در صورت عدم رعایت هر یک از بندهای این آئین نامه مدیریت مجاز است در چهارچوب قوانین آپارتمان نشینی اقدام نماید.

image